KONST / Litografier / Färglitografi 14545117
nr 1454 5117
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 5/7. Färglitografi, bildmått: 50x74, yttermått inklusive ram: 90x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:51:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)